Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
apsays

Cinema Addict - 1972 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
60 48% The Wolf of Snow Hollow (2020) - May 04, 2021
86 92% The Metamorphosis of Birds (2020) - May 04, 2021
78 81% Black Bear (2020) - May 04, 2021
67 62% First Cow (2020) - May 04, 2021
56 38% Time (2020) - May 04, 2021
55 37% Sound of Metal (2020) - May 04, 2021
54 35% Swallow (2020) - May 04, 2021
50 29% Soul (2020) - May 04, 2021
44 22% Paddington 2 (2017) - May 04, 2021
36 13% Resident Evil (2002) - May 04, 2021