apspiderboy

apspiderboy
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 13 May 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 51% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 07 May 2022
87 60% Licorice Pizza (2021) - Rated 11 Jan 2022
87 60% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 21 Dec 2021
93 86% Monster (2004) - Rated 17 Oct 2021
90 75% Vinland Saga (2019) - Rated 17 Oct 2021
89 71% The Green Knight (2021) - Rated 03 Aug 2021
83 32% Knives Out (2019) - Rated 02 Jan 2020
73 11% Ghost Rider (2007) - Rated 13 Dec 2019
70 7% The Nutty Professor (1996) - Rated 13 Dec 2019
72 9% Marley & Me (2008) - Rated 13 Dec 2019