aqibhakro8

aqibhakro8
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2018
Location: Pakistan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i am a movie fan

more Recent Ratings

55 22% Before Sunrise (1995) - Rated 18 Jul 2018
66 49% Trainwreck (2015) - Rated 18 Jul 2018
44 3% Rudy (1993) - Rated 18 Jul 2018
55 22% Stepmom (1998) - Rated 18 Jul 2018
64 42% Mr. Holland's Opus (1995) - Rated 18 Jul 2018
45 7% The African Queen (1951) - Rated 18 Jul 2018
88 96% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Rated 18 Jul 2018
56 29% The Blind Side (2009) - Rated 18 Jul 2018
55 22% 50/50 (2011) - Rated 18 Jul 2018
56 29% Swordfish (2001) - Rated 18 Jul 2018