ar1031

ar1031
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 18% Big Hero 6 (2014) - Rated 11 Jan 2017
85 31% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 11 Jan 2017
100 91% Ocean's Twelve (2004) - Rated 11 Jan 2017
90 51% Ocean's Eleven (2001) - Rated 11 Jan 2017
100 91% Snatch (2000) - Rated 11 Jan 2017
80 18% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 11 Jan 2017
95 73% Up (2009) - Rated 11 Jan 2017
65 4% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 11 Jan 2017
100 91% Ronin (1998) - Rated 11 Jan 2017
80 18% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 11 Jan 2017