arabella7

arabella7
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 54% Memento (2001) - Rated 23 Apr 2018
100 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Inception (2010) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Léon: The Professional (1994) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Requiem for a Dream (2000) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Incendies (2010) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Black Swan (2010) - Rated 23 Apr 2018
90 54% Midnight in Paris (2011) - Rated 23 Apr 2018
85 10% The Reader (2008) - Rated 23 Apr 2018
85 10% Closer (2004) - Rated 23 Apr 2018