arachnospore

arachnospore
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 13 Feb 2012
90 42% Galaxy Quest (1999) - Rated 13 Feb 2012
80 19% Black Swan (2010) - Rated 13 Feb 2012
99 92% The Shining (1980) - Rated 13 Feb 2012
97 84% The Birds (1963) - Rated 13 Feb 2012
3% Twilight (2008) - Rated 13 Feb 2012
98 88% Ghost World (2001) - Rated 13 Feb 2012
94 64% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Feb 2012
94 64% Toy Story 2 (1999) - Rated 13 Feb 2012
98 88% Alien (1979) - Rated 13 Feb 2012