aradeli

aradeli
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 61% La Haine (1995) - Rated 30 Nov 2016
90 48% Doctor Strange (2016) - Rated 30 Nov 2016
60 7% The Butterfly Effect (2004) - Rated 21 Nov 2016
95 78% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 Nov 2016
90 48% All About My Mother (1999) - Rated 21 Nov 2016
85 24% Julieta (2016) - Rated 21 Nov 2016
89 37% No Man's Land (2001) - Rated 21 Nov 2016
65 10% Regular Lovers (2005) - Rated 18 Jun 2016
94 69% Les amours imaginaires (2010) - Rated 11 May 2016
95 78% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 11 May 2016