aragami

aragami
Film Freak - 751 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Manager of a theatre

more Recent Ratings

75 59% How I Met Your Mother (2005) - Rated 07 Dec 2018
19 1% The Santa Clause 2 (2002) - Rated 07 Dec 2018
57 25% Ju-on: The Grudge (2003) - Rated 07 Dec 2018
22 2% 27 Dresses (2008) - Rated 07 Dec 2018
69 48% Star Trek: Insurrection (1998) - Rated 07 Dec 2018
70 50% Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Rated 07 Dec 2018
63 39% Les Misérables (2012) - Rated 07 Dec 2018
52 17% Alexander (2004) - Rated 07 Dec 2018
39 6% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 07 Dec 2018
82 83% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 07 Dec 2018