arasGuray

arasguray
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 22% Logan (2017) - Rated 17 Jan 2018
70 22% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 17 Jan 2018
96 95% Dunkirk (2017) - Rated 17 Jan 2018
80 45% Baby Driver (2017) - Rated 17 Jan 2018
80 45% Nightcrawler (2014) - Rated 17 Jan 2018
85 63% Spotlight (2015) - Rated 17 Jan 2018
85 63% Stranger Things (2016) - Rated 17 Jan 2018
65 4% Doctor Strange (2016) - Rated 17 Jan 2018
70 22% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 17 Jan 2018
95 86% The Truman Show (1998) - Rated 17 Jan 2018