arashy

arashy
Movie Buff - 276 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2014
Location: williston park, ny, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 13% Nomadland (2020) - Rated 30 May 2021
60 17% 22 July (2018) - Rated 28 Feb 2021
40 9% Pieces of a Woman (2020) - Rated 28 Feb 2021
70 33% Chef (2014) - Rated 26 Feb 2021
90 91% The Social Dilemma (2020) - Rated 26 Feb 2021
70 33% The Outpost (2020) - Rated 26 Feb 2021
75 46% I Care a Lot (2021) - Rated 26 Feb 2021
60 17% Creep (2014) - Rated 26 Feb 2021
85 80% The White Tiger (2021) - Rated 26 Feb 2021
80 62% War Dogs (2016) - Rated 26 Feb 2021