arcadinis

arcadinis
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 35% 300 (2007) - Rated 22 Nov 2020
60 25% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 22 Nov 2020
75 45% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 22 Nov 2020
100 95% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 22 Nov 2020
30 5% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 22 Nov 2020
90 70% The Princess Diaries (2001) - Rated 22 Nov 2020
50 15% American History X (1998) - Rated 22 Nov 2020
90 70% Forrest Gump (1994) - Rated 22 Nov 2020
80 55% Mars Attacks! (1996) - Rated 22 Nov 2020
95 85% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Nov 2020