archangel09

archangel09
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 18 Jan 2020
97 80% To All the Boys I've Loved Before (2018) - Rated 18 Jan 2020
97 80% A Quiet Place (2018) - Rated 18 Jan 2020
96 64% Peppermint (2018) - Rated 18 Jan 2020
98 90% Green Book (2018) - Rated 18 Jan 2020
90 14% First Man (2018) - Rated 18 Jan 2020
94 38% The Commuter (2018) - Rated 18 Jan 2020
97 80% Cobra Kai (2018) - Rated 18 Jan 2020
82 6% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 18 Jan 2020
70 2% BlacKkKlansman (2018) - Rated 18 Jan 2020