Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
arda460

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
87 74% Avengers: Endgame (2019) - Apr 26, 2019
78 21% Final Space (2018) - Apr 24, 2019
76 19% Captain Marvel (2019) - Apr 18, 2019
95 98% Love, Death & Robots (2019) - Apr 18, 2019
86 61% Fargo (1996) - Dec 28, 2018
88 80% The IT Crowd (2006) - Dec 28, 2018
88 80% Zootopia (2016) - Dec 28, 2018
74 17% Steve Jobs (2015) - Dec 28, 2018
89 87% Rick and Morty (2013) - Dec 28, 2018
89 87% Fight Club (1999) - Dec 28, 2018