ardentlylost

ardentlylost
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Drive (2011) - Rated 21 Feb 2021
90 72% Being John Malkovich (1999) - Rated 21 Feb 2021
100 90% Arrival (2016) - Rated 21 Feb 2021
13% Cars (2006) - Rated 21 Feb 2021
90 72% Birdman (2014) - Rated 21 Feb 2021
4% Saw (2004) - Rated 21 Feb 2021
70 27% Rashomon (1950) - Rated 21 Feb 2021
70 27% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 21 Feb 2021
75 40% Delicatessen (1991) - Rated 21 Feb 2021
80 54% Run Lola Run (1998) - Rated 21 Feb 2021