arem

arem
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 31% Wonder Woman (2017) - Rated 01 Apr 2018
75 25% Inside Out (2015) - Rated 01 Apr 2018
90 75% Whip It (2009) - Rated 01 Apr 2018
85 51% The Martian (2015) - Rated 01 Apr 2018
87 64% Ex Machina (2015) - Rated 01 Apr 2018
85 51% Deadpool (2016) - Rated 01 Apr 2018
97 93% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 01 Apr 2018
50 11% Snowpiercer (2014) - Rated 01 Apr 2018
95 86% Citizenfour (2014) - Rated 01 Apr 2018
87 64% Rent (2005) - Rated 01 Apr 2018