arian61

arian61
Member Since: 09 Oct 2013
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% The Departed (2006) - Rated 09 Oct 2013
90 66% Hot Fuzz (2007) - Rated 09 Oct 2013
82 37% No Country for Old Men (2007) - Rated 09 Oct 2013
90 66% The Dark Knight (2008) - Rated 09 Oct 2013
95 91% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 09 Oct 2013
88 45% WALL·E (2008) - Rated 09 Oct 2013
90 66% The Road (2009) - Rated 09 Oct 2013
90 66% Watchmen (2009) - Rated 09 Oct 2013
81 29% Avatar (2009) - Rated 09 Oct 2013
10 4% Irreversible (2002) - Rated 09 Oct 2013