arianmusa

arianmusa
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2016
Location: Kosovo
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Me pelqejn filmat 😊

more Recent Ratings

100 91% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Sep 2016
70 37% Rambo III (1988) - Rated 10 Sep 2016
90 62% Léon: The Professional (1994) - Rated 10 Sep 2016
68 20% Mission: Impossible (1996) - Rated 10 Sep 2016
80 50% Terminator Salvation (2009) - Rated 10 Sep 2016
68 20% Angels & Demons (2009) - Rated 10 Sep 2016
100 91% The Matrix (1999) - Rated 10 Sep 2016
68 20% Grown Ups (2010) - Rated 10 Sep 2016
80 50% Fast & Furious (2009) - Rated 10 Sep 2016
55 4% Jackass: Number Two (2006) - Rated 10 Sep 2016