arianz

arianz
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nothing

more Recent Ratings

25 10% Daredevil (2003) - Rated 07 Apr 2017
90 84% Captain America: Civil War (2016) - Rated 07 Apr 2017
100 95% Manchester by the Sea (2016) - Rated 07 Apr 2017
80 57% Now You See Me (2013) - Rated 07 Apr 2017
60 31% Man of Steel (2013) - Rated 07 Apr 2017
75 50% Superman: Doomsday (2007) - Rated 07 Apr 2017
65 37% Superman Returns (2006) - Rated 07 Apr 2017
85 74% Superman: The Movie (1978) - Rated 07 Apr 2017
4% Horrors of Spider Island (1960) - Rated 07 Apr 2017
70 43% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 07 Apr 2017