arieladdict

arieladdict
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 05 May 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% The 7th Voyage of Sinbad (1958) - Rated 05 May 2012
75 30% Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) - Rated 05 May 2012
70 20% Sinbad (1993) - Rated 05 May 2012
95 86% Cinderella (1950) - Rated 05 May 2012
95 86% Sleeping Beauty (1959) - Rated 05 May 2012
80 40% The Incredibles (2004) - Rated 05 May 2012
70 20% Galaxy Quest (1999) - Rated 05 May 2012
90 65% The Incredible Shrinking Man (1957) - Rated 05 May 2012
85 50% The Mummy (1999) - Rated 05 May 2012
90 65% The Mummy (1932) - Rated 05 May 2012