arina

arina
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Split (2017) - Rated 30 Sep 2017
85 52% Moana (2016) - Rated 30 Sep 2017
80 39% Logan (2017) - Rated 26 Jun 2017
93 84% Get Out (2017) - Rated 26 Jun 2017
90 72% The Heat (2013) - Rated 26 Jun 2017
90 72% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 26 Jun 2017
100 98% Er ist wieder da (2015) - Rated 23 Oct 2016
8% Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) - Rated 17 Oct 2015
8% Cars 2 (2011) - Rated 17 Oct 2015
8% Zombeavers (2014) - Rated 17 Oct 2015