arizlgm

arizlgm
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Let the Right One In (2008) - Rated 15 Jun 2020
3% The Last Airbender (2010) - Rated 15 Jun 2020
88 74% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 15 Jun 2020
90 83% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 15 Jun 2020
80 53% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 15 Jun 2020
20 11% The Green Hornet (2011) - Rated 15 Jun 2020
60 27% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 15 Jun 2020
90 83% Godzilla (2014) - Rated 15 Jun 2020
85 66% Real Steel (2011) - Rated 15 Jun 2020
98 96% Captain America: Civil War (2016) - Rated 15 Jun 2020