arjenamac

arjenamac
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2022
Location: Diyarbakir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 82% Incendies (2010) - Rated 13 Apr 2022
78 48% Breaking Bad (2008) - Rated 11 Apr 2022
80 60% Interstate 60 (2002) - Rated 11 Apr 2022
88 82% The Prestige (2006) - Rated 11 Apr 2022
78 48% La Habitación de Fermat (2007) - Rated 10 Apr 2022
76 34% Exam (2009) - Rated 10 Apr 2022
92 95% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Apr 2022
93 97% The Matrix (1999) - Rated 10 Apr 2022
76 34% Delicatessen (1991) - Rated 10 Apr 2022
75 27% The Usual Suspects (1995) - Rated 10 Apr 2022