Arlisin

arlisin
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2015
Location: Germany

more Recent Ratings

60 11% Shark Tale (2004) - Rated 19 Aug 2015
50 6% Flightplan (2005) - Rated 19 Aug 2015
70 23% American Pie 2 (2001) - Rated 19 Aug 2015
50 6% The Fifth Element (1997) - Rated 19 Aug 2015
60 11% Bruce Almighty (2003) - Rated 19 Aug 2015
70 23% Chicken Run (2000) - Rated 19 Aug 2015
60 11% The Untouchables (1987) - Rated 19 Aug 2015
65 14% Space Jam (1996) - Rated 19 Aug 2015
65 14% My Blueberry Nights (2007) - Rated 19 Aug 2015
80 61% Kung Fu Panda (2008) - Rated 19 Aug 2015