arlyn

arlyn
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2012
Location: Los Angeles, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 14% The Most Dangerous Game (1932) - Rated 30 Mar 2013
"To the boat! Quick!"
65 9% Bless Me, Ultima (2013) - Rated 29 Mar 2013
81 78% City of God (2002) - Rated 28 Mar 2013
75 37% Gimme the Loot (2013) - Rated 27 Mar 2013
"Excellent performances. Cool soundtrack."
78 60% Viridiana (1961) - Rated 26 Mar 2013
75 37% Death of a Cyclist (1955) - Rated 26 Mar 2013
76 42% Medianeras (2011) - Rated 26 Mar 2013
69 20% Pushing Hands (1992) - Rated 22 Mar 2013
66 11% Ride with the Devil (1999) - Rated 22 Mar 2013
63 3% The Grey (2012) - Rated 22 Mar 2013