armanarikan
Bio: dislocation
Recent Ratings
Check out armanarikan's...
62 9% | The Terminal (2004) - Rated 14 Feb 2018 |
91 56% | Into the Wild (2007) - Rated 14 Feb 2018 |
99 96% | Psycho (1998) - Rated 14 Feb 2018 |
88 38% | The Book of Eli (2010) - Rated 14 Feb 2018 |
95 73% | Mr. Nobody (2009) - Rated 14 Feb 2018 |
88 38% | The Big Short (2015) - Rated 14 Feb 2018 |
90 48% | Apocalypto (2006) - Rated 14 Feb 2018 |
94 68% | The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Feb 2018 |
77 19% | The Martian (2015) - Rated 14 Feb 2018 |
91 56% | Blue Velvet (1986) - Rated 14 Feb 2018 |