armandoafs

armandoafs
Film Freak - 629 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% Audition (1999) - Rated 02 May 2018
90 87% Visitor Q (2001) - Rated 02 May 2018
85 81% Ichi the Killer (2001) - Rated 02 May 2018
85 81% Ichi: The Killer (2002) - Rated 02 May 2018
70 55% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 02 May 2018
75 65% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 02 May 2018
70 55% The Fifth Element (1997) - Rated 02 May 2018
50 29% The Invasion (2007) - Rated 02 May 2018
75 65% Spider (2002) - Rated 02 May 2018
2% Superman III (1983) - Rated 30 Apr 2018