armin390

armin390
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49 4% The Past (2013) - Rated 15 Apr 2016
79 67% The Terminal (2004) - Rated 15 Apr 2016
58 8% Little Man (2006) - Rated 15 Apr 2016
80 71% Drive (2011) - Rated 15 Apr 2016
81 76% The Mist (2007) - Rated 15 Apr 2016
74 42% The Expendables (2010) - Rated 15 Apr 2016
81 76% I Am Legend (2007) - Rated 15 Apr 2016
79 67% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 15 Apr 2016
86 97% The Road (2009) - Rated 15 Apr 2016
78 58% Bridge of Spies (2015) - Rated 15 Apr 2016