armistice

armistice
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: fuck it all

more Recent Ratings

70 44% The Giver (2014) - Rated 10 Jul 2015
60 8% The Others (2001) - Rated 03 Jul 2015
20 0% Kutsal Damacana 3 Dracoola (2011) - Rated 03 Jul 2015
65 18% Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) - Rated 03 Jul 2015
65 18% Wrong Turn 5: Bloodlines (2012) - Rated 03 Jul 2015
65 18% Twilight (2008) - Rated 03 Jul 2015
20 0% Wrong Turn 6: Last Resort (2014) - Rated 03 Jul 2015
70 44% The Descent (2005) - Rated 03 Jul 2015
70 44% Let Me In (2010) - Rated 03 Jul 2015
65 18% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 03 Jul 2015