armita

armita
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2022
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% The Circle (2017) - Rated 29 Mar 2022
70 26% Death on the Nile (2022) - Rated 29 Mar 2022
65 14% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 29 Mar 2022
70 26% Cruella (2021) - Rated 29 Mar 2022
75 41% Shaft (2019) - Rated 29 Mar 2022
80 56% Ed, Edd, 'n' Eddy (1999) - Rated 29 Mar 2022
75 41% Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) - Rated 29 Mar 2022
75 41% The Adam Project (2022) - Rated 29 Mar 2022
70 26% The Elephant Man (1980) - Rated 29 Mar 2022
75 41% The Eyes of Tammy Faye (2021) - Rated 29 Mar 2022