arnika1997

arnika1997
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2020
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out arnika1997's...

100 0% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Wanda (1970) - Rated 02 Apr 2020
100 0% 3 Women (1977) - Rated 02 Apr 2020
90 0% Songs My Brothers Taught Me (2015) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Mustang (2015) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Suspiria (1977) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Ginger Snaps (2000) - Rated 02 Apr 2020
95 0% Badlands (1973) - Rated 02 Apr 2020
100 0% Vagabond (1985) - Rated 02 Apr 2020