arnold436

arnold436
Film Freak - 507 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2014
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 20% Black Mass (2015) - Rated 11 Feb 2016
55 34% Sicario (2015) - Rated 11 Feb 2016
39 18% The Martian (2015) - Rated 11 Feb 2016
11 4% The Intern (2015) - Rated 11 Feb 2016
65 56% Sisters (2015) - Rated 11 Feb 2016
58 38% Inside Out (2015) - Rated 11 Feb 2016
48 26% Ant-Man (2015) - Rated 11 Feb 2016
55 34% The Revenant (2015) - Rated 11 Feb 2016
35 16% Spectre (2015) - Rated 11 Feb 2016
62 49% Rembetiko (1983) - Rated 10 Jul 2015