aroark36

aroark36
Movie Buff - 356 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 50% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 02 Oct 2023
75 64% Moneyball (2011) - Rated 02 Oct 2023
65 39% Reptile (2023) - Rated 02 Oct 2023
70 50% Kiss of the Dragon (2001) - Rated 15 Apr 2023
80 78% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 23 Dec 2022
55 20% Den of Thieves (2018) - Rated 18 Dec 2022
70 50% Bullet Train (2022) - Rated 18 Dec 2022
90 94% Moana (2016) - Rated 17 Dec 2022
80 78% Jojo Rabbit (2019) - Rated 17 Dec 2022
75 64% Frozen (2013) - Rated 17 Dec 2022