aroe83

aroe83
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

5% Meet the Fockers (2004) - Rated 01 Jan 2021
0% Super Mario Bros. (1993) - Rated 01 Jan 2021
80 88% Blow (2001) - Rated 01 Jan 2021
70 69% Blade (1998) - Rated 01 Jan 2021
5% American Pie 2 (2001) - Rated 01 Jan 2021
75 78% The Others (2001) - Rated 01 Jan 2021
55 44% The Truman Show (1998) - Rated 01 Jan 2021
60 52% Justice League (2017) - Rated 01 Jan 2021
5% Junior (1994) - Rated 01 Jan 2021
65 58% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 01 Jan 2021