arrow1453

arrow1453
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2013
Location: İSTANBUL, ARNAVUTKÖY, Turkey

more Recent Ratings

Check out arrow1453's...

55 3% Hababam sinifi merhaba (2004) - Rated 24 Jun 2013
70 15% Turist Ömer yamyamlar arasinda (1970) - Rated 24 Jun 2013
50 1% Abuzer Kadayif (2000) - Rated 24 Jun 2013
65 8% Vizontele Tuuba (2004) - Rated 24 Jun 2013
55 3% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 24 Jun 2013
65 8% Kahpe Bizans (2000) - Rated 24 Jun 2013
70 15% Japon Isi (1987) - Rated 24 Jun 2013
75 30% Inek Saban (1978) - Rated 24 Jun 2013
70 15% Devlet Kusu (1980) - Rated 24 Jun 2013
56 5% Battal gazi'nin intikami (1972) - Rated 24 Jun 2013