arsl88

arsl88
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2013
Location: Karachi, Sindh, Pakistan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Death Race (2008) - Rated 21 Jan 2013
75 35% Superman Returns (2006) - Rated 21 Jan 2013
80 57% WALL·E (2008) - Rated 21 Jan 2013
65 17% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 21 Jan 2013
85 78% I, Robot (2004) - Rated 21 Jan 2013
85 78% John Carter (2012) - Rated 21 Jan 2013
80 57% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 21 Jan 2013
70 25% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 21 Jan 2013
100 92% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 21 Jan 2013
80 57% Broken Arrow (1996) - Rated 21 Jan 2013