arsphenic

arsphenic
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2012
Location: Columbus, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Training Day (2001) - Rated 26 Jun 2012
86 70% Primer (2004) - Rated 26 Jun 2012
89 77% Moon (2009) - Rated 26 Jun 2012
88 74% Girl, Interrupted (1999) - Rated 26 Jun 2012
18 7% The Polar Express (2004) - Rated 26 Jun 2012
83 58% Zeitgeist: Moving Forward (2011) - Rated 26 Jun 2012
83 58% Zeitgeist: Addendum (2008) - Rated 26 Jun 2012
70 37% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 26 Jun 2012
96 91% Being John Malkovich (1999) - Rated 26 Jun 2012
89 77% I Heart Huckabees (2004) - Rated 26 Jun 2012