artevster18

artevster18
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 41% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 29 Nov 2015
80 41% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 29 Nov 2015
95 86% National Treasure (2004) - Rated 29 Nov 2015
100 96% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Nov 2015
100 96% American Beauty (1999) - Rated 29 Nov 2015
75 29% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 29 Nov 2015
10 2% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 29 Nov 2015
20 6% Scary Movie (2000) - Rated 29 Nov 2015
85 53% Best in Show (2000) - Rated 29 Nov 2015
95 86% The Hangover (2009) - Rated 29 Nov 2015