artfuldodger

artfuldodger
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Film Buff!

more Recent Ratings

90 84% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 16 Jun 2016
3% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 16 Jun 2016
67 18% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 16 Jun 2016
88 65% Dancer in the Dark (2000) - Rated 16 Jun 2016
80 50% Dogville (2003) - Rated 16 Jun 2016
85 59% Melancholia (2011) - Rated 16 Jun 2016
90 84% Winter's Bone (2010) - Rated 16 Jun 2016
70 34% Pink Flamingos (1972) - Rated 16 Jun 2016
80 50% Never Let Me Go (2010) - Rated 16 Jun 2016
69 28% Orphan (2009) - Rated 16 Jun 2016