arthorius

arthorius
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2020
Location: Germany
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 Rain Man (1988) - Rated 03 Oct 2020
80 District 9 (2009) - Rated 03 Oct 2020
80 Apocalypse Now (1979) - Rated 03 Oct 2020
0 Twilight (2008) - Rated 03 Oct 2020
90 The Martian (2015) - Rated 03 Oct 2020
80 Eastern Promises (2007) - Rated 03 Oct 2020
80 Seven Samurai (1954) - Rated 03 Oct 2020
80 Papillon (1973) - Rated 03 Oct 2020
80 Solaris (1972) - Rated 03 Oct 2020
80 Snatch (2000) - Rated 03 Oct 2020