arthurd2

arthurd2
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% V for Vendetta (2006) - Rated 31 Aug 2015
85 50% The Lives of Others (2006) - Rated 31 Aug 2015
90 75% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 31 Aug 2015
90 75% Battlestar Galactica: Razor (2007) - Rated 31 Aug 2015
80 29% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 31 Aug 2015
95 95% Oldboy (2003) - Rated 31 Aug 2015
95 95% Limitless (2011) - Rated 31 Aug 2015
90 75% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 31 Aug 2015
90 75% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 31 Aug 2015
80 29% John Carter (2012) - Rated 31 Aug 2015