Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
artvandelay4

Movie Buff - 141 Film Ratings

Member Since: Dec 5, 2017

Location: Denmark

more Recent Ratings
Check out artvandelay4's...
60 22% Drive (2011) - Mar 09, 2019
90 85% Home Alone (1990) - Mar 09, 2019
48 14% The Invention of Lying (2009) - Mar 09, 2019
50 17% They Live (1988) - Mar 09, 2019
40 7% Alita: Battle Angel (2019) - Mar 09, 2019
92 92% No Country for Old Men (2007) - Mar 09, 2019
40 7% Papillon (2018) - Sep 16, 2018
86 75% Making a Murderer (2015) - Sep 16, 2018
65 27% What Women Want (2000) - Sep 16, 2018
45 12% The Predator (2018) - Sep 16, 2018