arubaluba

arubaluba
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 21% Kick-Ass (2010) - Rated 23 Jun 2015
64 22% Adventureland (2009) - Rated 23 Jun 2015
72 25% Foxcatcher (2014) - Rated 23 Jun 2015
84 57% Le Conseguenze dell'amore (2004) - Rated 23 Jun 2015
72 25% Young Adult (2011) - Rated 23 Jun 2015
79 38% Mighty Aphrodite (1995) - Rated 23 Jun 2015
86 67% Dark Horse (2011) - Rated 23 Jun 2015
72 25% 50/50 (2011) - Rated 23 Jun 2015
60 19% Duck Soup (1933) - Rated 23 Jun 2015
78 35% Red Dragon (2002) - Rated 23 Jun 2015