ARubberDuck

arubberduck
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 43% Midnight Mass (2021) - Rated 11 Oct 2021
87 81% Squid Game (2021) - Rated 11 Oct 2021
82 65% Extracurricular (2020) - Rated 11 Oct 2021
30 2% 13 Reasons Why (2017) - Rated 26 Sep 2021
40 4% Pretty Little Liars (2010) - Rated 26 Sep 2021
60 6% The Falcon and the Winter Soldier (2021) - Rated 26 Sep 2021
30 2% Riverdale (2017) - Rated 26 Sep 2021
60 6% Iron Fist (2017) - Rated 26 Sep 2021
65 11% Yasuke (2021) - Rated 26 Sep 2021
65 11% White Lines (2020) - Rated 26 Sep 2021