arutsch

arutsch
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% The Lobster (2015) - Rated 15 Jul 2016
98 90% Louis C.K. Live at the Beacon Theatre (2011) - Rated 04 Jul 2016
93 70% Being John Malkovich (1999) - Rated 04 Jul 2016
73 11% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 27 Jun 2016
92 65% The Witch (2016) - Rated 27 Jun 2016
92 65% Peter Pan (1953) - Rated 27 Jun 2016
89 45% Into the Wild (2007) - Rated 27 Jun 2016
71 10% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 27 Jun 2016
72 10% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 27 Jun 2016
76 14% Red State (2011) - Rated 27 Jun 2016