arvinf18

arvinf18
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2021
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 16 Apr 2021
100 95% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Apr 2021
70 31% John Wick (2014) - Rated 16 Apr 2021
65 18% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 16 Apr 2021
65 18% The Legend of Zorro (2005) - Rated 16 Apr 2021
85 63% Analyze This (1999) - Rated 16 Apr 2021
90 77% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 16 Apr 2021
95 86% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 16 Apr 2021
60 4% The Terminal (2004) - Rated 16 Apr 2021
80 50% The Passion of the Christ (2004) - Rated 16 Apr 2021