Aryana25

aryana25
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2021
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% City of God (2002) - Rated 28 Mar 2022
90 85% There Will Be Blood (2007) - Rated 05 Mar 2022
90 85% 1917 (2019) - Rated 02 Mar 2022
90 85% Mulholland Drive (2001) - Rated 26 Feb 2022
85 68% American Beauty (1999) - Rated 24 Feb 2022
85 68% Carol (2015) - Rated 23 Feb 2022
90 85% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 21 Feb 2022
80 51% Manhattan (1979) - Rated 18 Feb 2022
80 51% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 17 Feb 2022
70 23% The Apartment (1996) - Rated 17 Feb 2022