Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
asaf

Movie Buff - 371 Film Ratings

Member Since: Sep 17, 2017

more Recent Ratings
95 62% Casino (1995) - Oct 13, 2017
97 90% Life Is Beautiful (1997) - Oct 13, 2017
93 30% Lord of War (2005) - Oct 13, 2017
95 62% The Social Network (2010) - Oct 13, 2017
95 62% The Dark Knight Rises (2012) - Oct 13, 2017
95 62% Black Hawk Down (2001) - Oct 13, 2017
93 30% Constantine (2005) - Oct 13, 2017
93 30% The Italian Job (2003) - Oct 13, 2017
94 41% The Illusionist (2006) - Oct 13, 2017
94 41% King Kong (2005) - Oct 13, 2017