We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

asait

asait width="104" height="110"

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: May 24, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings

85 57% The Tree of Life (2011) - May 24, 2020
87 73% Three Colors: Red (1994) - May 24, 2020
86 65% Three Colors: White (1994) - May 24, 2020
91 96% Three Colors: Blue (1993) - May 24, 2020
76 34% 127 Hours (2010) - May 24, 2020
73 19% Iron Man (2008) - May 24, 2020
40 3% Man of Steel (2013) - May 24, 2020
80 42% Requiem for a Dream (2000) - May 24, 2020
75 26% Joker (2019) - May 24, 2020
70 11% Ford v Ferrari (2019) - May 24, 2020