asajfar

asajfar
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2008
Location: Novi Sad, Vojvodina, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: This is me :)

more Recent Ratings

79 36% The Invisible Man (2020) - Rated 14 Apr 2020
79 36% Venom (2018) - Rated 14 Apr 2020
82 53% Upgrade (2018) - Rated 14 Apr 2020
88 75% Uncut Gems (2019) - Rated 14 Apr 2020
82 53% Shazam! (2019) - Rated 14 Apr 2020
89 77% Searching (2018) - Rated 14 Apr 2020
81 52% Red Sparrow (2018) - Rated 14 Apr 2020
84 56% Ready or Not (2019) - Rated 14 Apr 2020
76 33% Rampage (2018) - Rated 14 Apr 2020
88 75% Knives Out (2019) - Rated 14 Apr 2020