asderalpha

asderalpha
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% The House That Jack Built (2018) - Rated 27 Jan 2019
80 50% Birdman (2014) - Rated 27 Jan 2019
100 97% 12 Angry Men (1957) - Rated 19 Jan 2019
75 33% Burning (2018) - Rated 19 Jan 2019
90 84% Back to the Future (1985) - Rated 19 Jan 2019
65 13% Noah (2014) - Rated 19 Jan 2019
85 68% Aquaman (2018) - Rated 03 Jan 2019
80 50% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 03 Jan 2019
85 68% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 03 Jan 2019
70 22% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 03 Jan 2019